7 з 10 відділів продажу забудовників не вміють працювати з клієнтами з соцмереж

Забудовники вже декілька років використовують таргетовану рекламу в соціальних мережах для залучення потенційних клієнтів (лідів/заявок). Ми були першими або одними з перших, хто почав це робити на ринку Львова та Західної України.

Проблема в тому, що менеджери не завжди готові до роботи з «холодними» клієнтами. Люди з низькою зацікавленостю відправляються в список "не цільові", створюється враження, що 70% заявок погані та немає сенсу в такій рекламі.

5 причин, чому не спрацьовує реклама в інтернеті

  • НЕГОТОВНІСТЬ БАГАТО ПРАЦЮВАТИ
Якщо менеджери звикли працювати з маленьким потоком клієнтів, то перелаштуватись на десятки чи сотню дзвінків в день досить проблематично. Вони починають «зливати заявки вагонами».

Наприклад, у вас невелика компанія. Вся реклама – це борди, вивіски на самому ЖК та вказівники до відділу продажу. Маєте тільки 5 вхідних дзвінків в день на менеджера та 1-2 зустрічі.
Менеджер розслаблено робить роботу, його ніхто не стимулює.


А тут прийшли нові маркетологи, запустили рекламу на Фейсбук. Заявок стало 20 в день на менеджера, плюс накопичуються повторні дзвінки від клієнтів, з якими не домовилися про зустріч при першому контакті. В день виходить, що потрібно обробляти по 50-70 дзвінків, плюс зустрічі.
Менеджер перенавантажений, бо він не звик так працювати, тому з його боку можливий саботаж.
Менеджер починає фільтрувати всіх клієнтів, і по факту залишає тільки «самих гарячих» на його думку, всіх решту – «зливає у відмову». · Цим самим він занижує конверсію продаж, «викидає» людей, які би могли здійснити покупку за умови достатньої кількості дотиків/розмов. А ще менеджер жаліється керівнику, що заявки погані. Це нерідко приводить до того, що від реклами в соцмережах забудовники відмовляються взагалі.

  • УСТАНОВКИ МЕНЕДЖЕРА
Навіть якщо менеджер «заряджений» і готовий працювати та заробляти більше відсотків, то, коли йому спочатку не вдається продавати через ліди, які приходять з соцмереж, він в своїй голові вішає ярлик, що це погані заявки, і що з них продажів не буде. Він їх обробляє чисто «заради галочки», а потім скидає в "не цільові". Не перетелефоновує більше клієнтам.

Це нормальне явище, що менеджери розчаровуються, бо їм не повідомляють статистику. Потенційні клієнти з соцмереж «холодні». За статистикою, потрібно поговорити з 100 людьми, щоб 2 купили квартиру. Це середня цифра по ринку, і мало хто просунувся від неї вперед.
В хороших відділах продажу в рамках року ця цифра досягає 4/5%.

  • ЧАС ОБРОБКИ ЗАЯВКИ
Ви показали рекламу клієнту, потратили гроші, отримали заявку. До цього часу клієнт залишається сам по собі, поки менеджер не перетелефонує. Це може відбутися за годину, 3 години, день чи тиждень.
Протягом часу очікування клієнт може зв'язатися з конкурентами, які його першими запросять на зустріч, і він здійснить покупку у них. А може банально забути, який саме об'єкт йому сподобався та чому. Та коли менеждер йому зателефонує, · він вже не буде налаштований на розмову або не візьме слухавку, та менеджер його відмітить як "не цільового".

Чим довше ви не опрацьовуєте заявку, тим менше шансів перевести лід на наступний рівень «воронки продажів», так втрачається частина клієнтів.
Опрацювання лідів можна пришвидшити шляхом впровадження CRM-системи, в яку будуть надходити заявки та дзвінки зі всіх джерел.

  • ВІДСУТНІСТЬ СКРИПТА ПРОДАЖІВ
«Впала» заявка, пройшло півдня, менеджери дзвонять і питають "Компанія Х, ви залишали заявку, що вас конкретно цікавить?". А клієнт в цей час за кермом авто, одягає дитину чи розраховується на касі.
Він не розуміє, про яку заявку ідеться та що від нього хочуть. Починає нервуватися. Діалог з менеджером не складається.
Хоча менеджер має інформацію про те, яким об'єктом цікавився клієнт і які акції та умови рекламуються.
Клієнт очікував почути по телефону людину, яка вже розуміє його потреби.

Це можна вирішити шляхом впровадження скрипта продажів, навіть самим банальним, таким як:

- Представитися;
- Запитати звідки клієнт залишав заявку;
- Нагадати, про об'єкт та переваги, які були в рекламі;
- Дати більше інформації на базі його потреб;
- Закрити на зустріч.

  • МАЛО ДОТИКІВ З КЛІЄНТОМ
Менеджери, зазвичай, приймають рішення, чи телефонувати повторно клієнту і коли це робити, інтуїтивно. Іншими словами навгад.
Часто буває так, що клієнт відмовляється при першому контакті їхати на зустріч та каже, що він сам зателефонує повторно. Які дії менеджера? · В кращому випадку, він поставить нагадування в CRM зателефонувати за тиждень, а може за місяць. Але зазвичай, нічого не ставить, і ніхто більше не згадає про цього клієнта. А його за той час конкурент переманить до себе.

Це вирішується регламентом опрацювання клієнтів. Де прописано як, коли і скільки раз дзвонити клієнтам. Щоб менеджери не робили це по своїх відчуттях, бо таким чином вони будуть дзвонити більше людям, які їм особисто подобаються та уникати тих, · кого бояться, чи кому несимпатизують.

В кінцевому результаті забудовники, які адаптували свої відділи продажу під інтернет-рекламу, працюють більш ефективно, продають більше, швидше, економлять рекламний бюджет.
Маржинальність бізнесу зростає, вони більш конкурентноспроможні та розвиваються.
А інші повільно помирають
.
Маркетинг для забудовників
з гарантією результату
Отримай презентацію з кейсами і цінами та дізнайся за 24 години від маркетолога скільки потенційних клієнтів можемо гарантовано залучити для вашої компанії.
Залишився один крок
Вкажіть правильний номер телефону, підключений до месенджерів (WhatsApp - Viber - Telegram), так ми зможемо відправити вам презентацію з кейсами і цінами
Ваші дані в безпеці і не будуть передані третім особам
АГЕНЦІЯ
БАЗА ЗНАНЬ
ПОСЛУГИ
© 2019 Visione Interna
Facebook реклама
Google реклама
Створення сайтів
CRM-системи
Made on
Tilda